Købe FBP-175 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 700V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 700V |
| Størrelse / Dimension: | 1.343" Dia x 2.126" L (34.10mm x 54.00mm) |
| Serie: | FBP |
| Responstid: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Bolt Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 13 Weeks |
| Producentens varenummer: | FBP-175 |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivelse: | BUSS SEMI CONDUCTOR FUSE |
| Nuværende vurdering: | 175A |
| klasse: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 200kA |
| Godkendelser: | UR |
| Applikationer: | Semiconductors |
| Email: | [email protected] |