Købe FL11T1 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | - |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 27000V (27kV) |
| Størrelse / Dimension: | 0.750" Dia x 23.00" L (19.05mm x 584.20mm) |
| Serie: | Edison™ |
| Responstid: | Slow |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Fuse Link |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 7 Weeks |
| Producentens varenummer: | FL11T1 |
| Sikringstype: | Fuse Link |
| Funktioner: | - |
| Beskrivelse: | FUSE LK CPS T 001A NRB 23" |
| Nuværende vurdering: | 1A |
| klasse: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | - |
| Godkendelser: | - |
| Applikationer: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |