Købe FLSR03.2T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 300V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 600V |
| Størrelse / Dimension: | 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) |
| Serie: | POWR-GARD® FLSR |
| Responstid: | Slow |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Cartridge, Non-Standard |
| Andre navne: | FLSR03.2 FLSR3.2 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | FLSR03.2T |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CRTRDGE 3.2A 600VAC/300VDC |
| Nuværende vurdering: | 3.2A |