Købe FMB-G19L med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis: | 810mV @ 4A |
|---|---|
| Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max): | 90V |
| Leverandør Device Package: | TO-220-F2 |
| Fart: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | TO-220-2 Full Pack |
| Andre navne: | FMB-G19L DK |
| Driftstemperatur - Junction: | -40°C ~ 150°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | FMB-G19L |
| Udvidet beskrivelse: | Diode Schottky 90V 4A Through Hole TO-220-F2 |
| Diodetype: | Schottky |
| Beskrivelse: | DIODE SCHOTTKY 90V 4A TO220-2 |
| Nuværende - Reverse Lækage @ Vr: | 5mA @ 90V |
| Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io): | 4A |
| Kapacitans @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |