Købe FN258HV-100-35 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering DC: | - |
|---|---|
| Spændingsvurdering AC (fase til fase): | 690V |
| Spændingsvurdering AC (fase til jord / neutral): | 400V |
| Spændingsvurdering AC: | - |
| Afslutningsstil: | Terminal Block |
| Serie: | FN 258 |
| Andre navne: | 296-919 801306 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 100°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | FN258HV-100-35 |
| selvinduktion: | - |
| Frekvens - Drift: | DC ~ 60Hz |
| Filter Type: | Three Phase (Delta) |
| Beskrivelse: | LINE FILTER 100A CHASSIS MOUNT |
| Nuværende: | 100A |