Købe FN3256H-80-35 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering DC: | - |
|---|---|
| Spændingsvurdering AC (fase til fase): | 520V |
| Spændingsvurdering AC (fase til jord / neutral): | 300V |
| Spændingsvurdering AC: | 480V |
| Afslutningsstil: | Terminal Block |
| Serie: | FN 3256 |
| Andre navne: | 800-377 806123 817-1367 FN3256H- 80-35 FN3256H8035 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 100°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | FN3256H-80-35 |
| selvinduktion: | - |
| Frekvens - Drift: | DC ~ 60Hz |
| Filter Type: | Three Phase (Wye) |
| Beskrivelse: | LINE FILTER 480VAC 80A CHASS MNT |
| Nuværende: | 80A |
| Konfiguration: | Single Stage |
| Godkendelser: | CSA, ENEC, UR |
| Applikationer: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |