Købe G2R-14-AC50 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tænd for spænding (maks.): | 40 VAC |
|---|---|
| Sluk spænding (Min): | 15 VAC |
| Afslutningsstil: | PC Pin |
| Skiftespænding: | 380VAC, 125VDC - Max |
| Serie: | G2R |
| Udgivelsestid: | 10ms |
| Relæ Type: | General Purpose |
| Emballage: | Tray |
| Andre navne: | G2R14AC50 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 70°C |
| Brug tid: | 15ms |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fabrikantens standard ledetid: | 18 Weeks |
| Producentens varenummer: | G2R-14-AC50 |
| Funktioner: | Sealed - Fully |
| Udvidet beskrivelse: | General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 50VAC Coil Through Hole |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 50V |
| Kontakt Rating (Aktuel): | 8A |
| Kontaktmateriale: | Silver Alloy |
| Kontaktformular: | SPDT (1 Form C) |
| Spole spænding: | 50VAC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 1.13 kOhms |
| Coil Power: | 0.9 VA |
| Coil Current: | 18mA |