Købe HA60125-10 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Belastning: | 48 ~ 660 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 90 ~ 280VAC |
| Afslutningsstil: | Screw Terminal |
| Leverandør Device Package: | - |
| Serie: | HA60 |
| Relæ Type: | Relay |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Hockey Puck |
| Output Type: | AC |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Monteringstype: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Fabrikantens standard ledetid: | 3 Weeks |
| Producentens varenummer: | HA60125-10 |
| Load Current: | 125A |
| Udvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck |
| Beskrivelse: | RELAY SSR 125A 600VAC AC OUT PNL |