Købe HAZ151MBABF0KR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Tykkelse (Max): | - |
| Temperaturkoefficient: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.276" Dia (7.00mm) |
| Serie: | HAZ |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Disc |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 30 Weeks |
| Producentens varenummer: | HAZ151MBABF0KR |
| Lead Style: | Straight |
| Blyafstand: | 0.197" (5.00mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Funktioner: | High Voltage |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 150pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc |
| Beskrivelse: | CAP CER 150PF 1KV RADIAL |
| kapacitans: | 150pF |