Købe HC3-H-DC100V-F med BYCHPS
Køb med garanti
| Tænd for spænding (maks.): | 80 VDC |
|---|---|
| Sluk spænding (Min): | 10 VDC |
| Afslutningsstil: | Plug In |
| Skiftespænding: | 250VAC - Max |
| Serie: | HC |
| Udgivelsestid: | 20ms |
| Relæ Type: | General Purpose |
| Emballage: | Bulk |
| Driftstemperatur: | -50°C ~ 70°C |
| Brug tid: | 20ms |
| Monteringstype: | Socketable |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | HC3-H-DC100V-F |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 100VDC Coil Socketable |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 100V |
| Kontakt Rating (Aktuel): | 7A |
| Kontaktmateriale: | Silver Alloy, Cadmium Free |
| Kontaktformular: | 3PDT (3 Form C) |
| Spole spænding: | 100VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 10 kOhms |
| Coil Power: | 1 W |
| Coil Current: | 11mA |