Købe HCF4054M013TR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 16-SO |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Producentens varenummer: | HCF4054M013TR |
| grænseflade: | - |
| Skærmtype: | LCD |
| Cifre eller tegn: | - |
| Beskrivelse: | IC LCD DRIVR 4SEG W/LATCH 16SOIC |
| Nuværende - Forsyning: | - |
| Konfiguration: | 4 Segment |
| Email: | [email protected] |