Købe HCPT1309-2R2-R med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.531" L x 0.465" W (13.50mm x 11.80mm) |
| Afskærmning: | Unshielded |
| Serie: | HCPT1309 |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Emballage: | Tray |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 513-1521 HCPT1309-2R2-R-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Powdered Iron |
| Fabrikantens standard ledetid: | 13 Weeks |
| Producentens varenummer: | HCPT1309-2R2-R |
| selvinduktion: | 2.27µH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.354" (9.00mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 2.27µH Unshielded Wirewound Inductor 12.5A 4.1 mOhm Radial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 2.27UH 12.5A 4.1 MOHM |
| DC-resistens (DCR): | 4.1 mOhm |
| Nuværende vurdering: | 12.5A |
| Nuværende - Mætning: | 25A |
| Email: | [email protected] |