Købe HE2AN-AC48V med BYCHPS
Køb med garanti
| Tænd for spænding (maks.): | 33.6 VAC |
|---|---|
| Sluk spænding (Min): | 7.2 VAC |
| Afslutningsstil: | Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Skiftespænding: | 277VAC, 30VDC - Max |
| Serie: | HE |
| Udgivelsestid: | 30ms |
| Relæ Type: | General Purpose |
| Emballage: | Bulk |
| Driftstemperatur: | -50°C ~ 55°C |
| Brug tid: | 30ms |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fabrikantens standard ledetid: | 16 Weeks |
| Producentens varenummer: | HE2AN-AC48V |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | General Purpose Relay DPST (2 Form A) 48VAC Coil Chassis Mount |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 48V |
| Kontakt Rating (Aktuel): | 25A |
| Kontaktmateriale: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Kontaktformular: | DPST (2 Form A) |
| Spole spænding: | 48VAC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Power: | 1.9 VA |
| Coil Current: | 39mA |