Købe HFA3127RZ96 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Samler Emitter Opdeling (Max): | 12V |
|---|---|
| Transistor Type: | 5 NPN |
| Leverandør Device Package: | 16-QFN (3x3) |
| Serie: | - |
| Strøm - Max: | 150mW |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | 175°C (TJ) |
| Støjbillede (dB Typ @ f): | 3.5dB @ 1GHz |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | HFA3127RZ96 |
| Gevinst: | - |
| Frekvens - Overgang: | 8GHz |
| Udvidet beskrivelse: | RF Transistor 5 NPN 12V 65mA 8GHz 150mW Surface Mount 16-QFN (3x3) |
| Beskrivelse: | IC TRANS ARRAY 5X NPN 16-QFN |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 40 @ 10mA, 2V |
| Nuværende - Samler (Ic) (Max): | 65mA |
| Email: | [email protected] |