Købe HIP2120FRTBZ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 8 V ~ 14 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 9-TDFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Stigning / Falltid (Typ): | 10ns, 10ns |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 9-WDFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Antal drivere: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Producentens varenummer: | HIP2120FRTBZ |
| Logisk spænding - VIL, VIH: | 3.7V, 7.93V |
| Input Type: | Inverting |
| Høj sidespænding - Max (Bootstrap): | 114V |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Udvidet beskrivelse: | Half-Bridge Gate Driver IC Inverting 9-TDFN (4x4) |
| Driven konfiguration: | Half-Bridge |
| Beskrivelse: | IC HALF BRIDGE FET DRIVER 9TDFN |
| Nuværende - Peak Output (Source, Sink): | 2A, 2A |
| Kanaltype: | Synchronous |
| Email: | [email protected] |