Købe HM13-05002LF med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Toroidal |
|---|---|
| Tolerance: | - |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 1.120" L x 0.728" W (30.48mm x 18.50mm) |
| Afskærmning: | Unshielded |
| Serie: | HM13 |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | - |
| Producentens varenummer: | HM13-05002LF |
| selvinduktion: | 500µH |
| Højde - Siddende (Max): | 1.400" (35.56mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 500µH Unshielded Toroidal Inductor 1.75A 350 mOhm Max Radial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 500UH 1.75A 350 MOHM |
| DC-resistens (DCR): | 350 mOhm Max |
| Nuværende vurdering: | 1.75A |
| Nuværende - Mætning: | - |
| Email: | [email protected] |