Købe HM28-35036LF med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | - |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 250V |
| Størrelse / Dimension: | 1.201" L x 0.886" W (30.50mm x 22.50mm) |
| Serie: | HM28 |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Vertical, 4 PC Pin |
| Driftstemperatur: | - |
| Antal linjer: | 2 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | HM28-35036LF |
| Induktans @ Frekvens: | 66mH @ 1kHz |
| Impedans @ Frekvens: | - |
| Højde (Max): | 1.417" (36.00mm) |
| Filter Type: | - |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 66mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 700mA DCR 1.5 Ohm |
| Beskrivelse: | CMC 66MH 700MA 2LN TH |
| DC-modstand (DCR) (Max): | 1.5 Ohm |
| Nuværende vurdering (Max): | 700mA |
| Godkendelser: | - |
| Email: | [email protected] |