Købe HM54-50R60HLF med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Toroidal |
|---|---|
| Tolerance: | ±10% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.640" Dia (16.25mm) |
| Afskærmning: | Unshielded |
| Serie: | HM54 |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 155°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | - |
| Producentens varenummer: | HM54-50R60HLF |
| selvinduktion: | 600nH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.300" (7.61mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 600nH Unshielded Toroidal Inductor 31A 1.1 mOhm Max Radial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 600NH 31A 1.1 MOHM TH |
| DC-resistens (DCR): | 1.1 mOhm Max |
| Nuværende vurdering: | 31A |
| Nuværende - Mætning: | 32A |
| Email: | [email protected] |