Købe HP3-M-AC100V med BYCHPS
Køb med garanti
| Tænd for spænding (maks.): | 80 VAC |
|---|---|
| Sluk spænding (Min): | 30 VAC |
| Afslutningsstil: | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Skiftespænding: | 250VAC - Nom |
| Serie: | HP |
| Udgivelsestid: | 30ms |
| Relæ Type: | General Purpose |
| Emballage: | Bulk |
| Driftstemperatur: | -50°C ~ 40°C |
| Brug tid: | 30ms |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | HP3-M-AC100V |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 100VAC Coil Chassis Mount |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 100V |
| Kontakt Rating (Aktuel): | 10A |
| Kontaktmateriale: | Silver (Ag) |
| Kontaktformular: | 3PDT (3 Form C) |
| Spole spænding: | 100VAC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Power: | 3.2 VA |
| Coil Current: | 32mA |
| Email: | [email protected] |