Købe HPA00900AIDCNR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Indgang: | 0 V ~ 26 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | SOT-23-8 |
| Serie: | - |
| Sensing Method: | High-Side |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | SOT-23-8 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 11 Weeks |
| Producentens varenummer: | HPA00900AIDCNR |
| Fungere: | Current Monitor |
| Udvidet beskrivelse: | Current Monitor Regulator High-Side 10mA SOT-23-8 |
| Beskrivelse: | IC CURR/PWR MONITOR 1% SOT23-8 |
| Nuværende - Output: | 10mA |
| Nøjagtighed: | ±1% |
| Email: | [email protected] |