Købe HTC-50M med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding: | 250V |
|---|---|
| Afslutningsstil: | PC Pin |
| Serie: | HTC |
| Andre navne: | 283-3963 HTC-50M-ND HTC50M |
| Orientering: | Horizontal |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | PCB |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 5 Weeks |
| Producentens varenummer: | HTC-50M |
| Sikringstype: | Holder |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Sikringsstørrelse: | 5mm x 20mm |
| Til brug med / relaterede produkter: | 5mm x 20mm |
| Udvidet beskrivelse: | Fuse Holder 6.3A 250V 1 Circuit Cartridge PCB |
| Beskrivelse: | FUSE HOLDER CART 250V 6.3A PCB |
| Nuværende vurdering: | 6.3A |
| Kontaktmateriale: | Brass |
| Kontakt Afslut: | Tin |
| Email: | [email protected] |