Købe IDSR01.4T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 600V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 600V |
| Størrelse / Dimension: | 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) |
| Serie: | POWR-GARD®, POWR-PRO® IDSR |
| Responstid: | Slow |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Cylindrical, Alarm Indicating |
| Andre navne: | IDSR01.4 IDSR1.4 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 11 Weeks |
| Producentens varenummer: | IDSR01.4T |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Funktioner: | Indicating |
| Beskrivelse: | FUSE CARTRIDGE 1.4A 600VAC/VDC |
| Nuværende vurdering: | 1.4A |