Købe ISL32275EIVZ-T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Receiver |
| Leverandør Device Package: | 16-TSSOP |
| Serie: | - |
| Modtager Hysterese: | 30mV |
| protokol: | RS422, RS485 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal drivere / modtagere: | 0/4 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Producentens varenummer: | ISL32275EIVZ-T |
| Udvidet beskrivelse: | 0/4 Receiver RS422, RS485 16-TSSOP |
| Duplex: | - |
| Beskrivelse: | IC RCVR RS485/422 QD ESD 16TSSOP |
| Datahastighed: | 20Mbps |
| Email: | [email protected] |