Købe ISL54063IRTZ-T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply, Single (V +): | 1.8 V ~ 6.5 V |
|---|---|
| Spænding - Supply, Dual (V ±): | - |
| Skift tid (Ton, Toff) (Max): | 35ns, 10ns |
| Skift kredsløb: | SPST - NO |
| Leverandør Device Package: | 10-TDFN (3x3) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 550 mOhm (Typ) |
| Antal kredsløb: | 2 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 1:1 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | ISL54063IRTZ-T |
| Udvidet beskrivelse: | 2 Circuit IC Switch 1:1 550 mOhm (Typ) 10-TDFN (3x3) |
| Beskrivelse: | IC SWITCH SPDT DUAL 10TDFN |
| Nuværende - Lækage (IS (slukket)) (Max): | - |
| crosstalk: | -75dB @ 1MHz |
| Charge Injection: | 170pC |
| Kanal til kanal matching (ΔRon): | 15 mOhm |
| Kanalkapacitans (CS (slukket), CD (slukket)): | 36pF |
| -3db båndbredde: | 60MHz |
| Email: | [email protected] |