Købe ISL6421AERZ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output: | 13 V ~ 18 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 8 V ~ 14 V |
| Leverandør Device Package: | 32-QFN (5x5) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 85°C |
| Antal udgange: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | ISL6421AERZ |
| Udvidet beskrivelse: | - Converter, Satellite Set-Top Box Designs Voltage Regulator IC 1 Output 32-QFN (5x5) |
| Beskrivelse: | IC CTRLR VOLT REG SGL I2C 32QFN |
| Applikationer: | Converter, Satellite Set-Top Box Designs |
| Email: | [email protected] |