Købe ISL84051IVZ-T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply, Single (V +): | 2 V ~ 12 V |
|---|---|
| Spænding - Supply, Dual (V ±): | ±2 V ~ 6 V |
| Skift tid (Ton, Toff) (Max): | 50ns, 40ns |
| Skift kredsløb: | - |
| Leverandør Device Package: | 16-TSSOP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 100 Ohm |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 8:1 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | ISL84051IVZ-T |
| Udvidet beskrivelse: | 1 Circuit IC Switch 8:1 100 Ohm 16-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC MUX/DEMUX 8X1 16TSSOP |
| Nuværende - Lækage (IS (slukket)) (Max): | 2pA (Typ) |
| crosstalk: | - |
| Charge Injection: | 2pC |
| Kanal til kanal matching (ΔRon): | 6 Ohm (Max) |
| Kanalkapacitans (CS (slukket), CD (slukket)): | 3pF, 21pF |
| -3db båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |