Købe ISL9492ERZ-T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output: | 13.5 V ~ 20 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 8 V ~ 14 V |
| Leverandør Device Package: | 28-TQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 85°C |
| Antal udgange: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | ISL9492ERZ-T |
| Udvidet beskrivelse: | - Converter, Satellite Set-Top Box Designs Voltage Regulator IC 1 Output 28-TQFN (4x4) |
| Beskrivelse: | IC REG SGL LNB CONTROL 28TQFN |
| Applikationer: | Converter, Satellite Set-Top Box Designs |
| Email: | [email protected] |