Købe ISL95820IRTZ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output: | 0.5 V ~ 2.3 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 4.5 V ~ 20 V |
| Leverandør Device Package: | 40-TQFN (5x5) |
| Serie: | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal udgange: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Producentens varenummer: | ISL95820IRTZ |
| Udvidet beskrivelse: | Robust Ripple Regulator™ (R3) Controller, Intel VR12.5 Voltage Regulator IC 1 Output 40-TQFN (5x5) |
| Beskrivelse: | IC CTRLR PWM VR12.5 40TQFN |
| Applikationer: | Controller, Intel VR12.5 |
| Email: | [email protected] |