Købe IXTH102N25T med BYCHPS
Køb med garanti
| Vgs (th) (Max) @ Id: | - |
|---|---|
| Teknologi: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverandør Device Package: | TO-247 (IXTH) |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs: | - |
| Power Dissipation (Max): | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | TO-247-3 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | IXTH102N25T |
| Inputkapacitans (Ciss) (Max) @ Vds: | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | - |
| FET Type: | N-Channel |
| FET-funktion: | - |
| Udvidet beskrivelse: | N-Channel 250V 102A (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH) |
| Afløb til Source Voltage (VDSS): | 250V |
| Beskrivelse: | MOSFET N-CH 250V 102A TO-247 |
| Strøm - Kontinuerlig afløb (Id) @ 25 ° C: | 102A (Tc) |
| Email: | [email protected] |