Købe JANTX1N6628U med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis: | 1.35V @ 2A |
|---|---|
| Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max): | 600V |
| Leverandør Device Package: | D-5B |
| Fart: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/590 |
| Reverse Recovery Time (trr): | 30ns |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | SQ-MELF, E |
| Andre navne: | 1086-19985 1086-19985-MIL |
| Driftstemperatur - Junction: | -65°C ~ 150°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | JANTX1N6628U |
| Udvidet beskrivelse: | Diode Standard 600V 1.75A Surface Mount D-5B |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE GEN PURP 600V 1.75A E-MELF |
| Nuværende - Reverse Lækage @ Vr: | 2µA @ 600V |
| Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io): | 1.75A |
| Kapacitans @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |