Købe JK1AF-18V med BYCHPS
Køb med garanti
| Tænd for spænding (maks.): | 14.4 VDC |
|---|---|
| Sluk spænding (Min): | 0.9 VDC |
| Afslutningsstil: | PC Pin |
| Skiftespænding: | 250VAC, 110VDC - Max |
| Serie: | JK |
| Udgivelsestid: | 2ms |
| Relæ Type: | General Purpose |
| Emballage: | Bulk |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 70°C |
| Brug tid: | 4ms |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Producentens varenummer: | JK1AF-18V |
| Funktioner: | Sealed - Flux Protection |
| Udvidet beskrivelse: | General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE SPST 3A 18V |
| Kontakt Rating (Aktuel): | 3A |
| Kontaktmateriale: | Silver Alloy |
| Kontaktformular: | SPST-NO (1 Form A) |
| Spole spænding: | 18VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 1.62 kOhms |
| Coil Power: | 200 mW |
| Coil Current: | 11mA |