Købe KAC-225 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | - |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 600V |
| Størrelse / Dimension: | 2.000" Dia x 3.000" L (50.80mm x 76.20mm) |
| Serie: | KAC |
| Responstid: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Bolt Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | KAC-225 |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CYLINDRICAL |
| Nuværende vurdering: | 225A |
| klasse: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 200kA |
| Godkendelser: | UR |
| Applikationer: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |