Købe KRL6432E-M-R004-F-T1 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±50ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | 6432 |
| Størrelse / Dimension: | 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm) |
| Serie: | KRL |
| Modstand (ohm): | 0.004 |
| Power (Watts): | 3W |
| Emballage: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfælde: | Wide 2512 (6432 Metric), 1225 |
| Andre navne: | 408-1614-6 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 155°C |
| Antal Afslutninger: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 14 Weeks |
| Producentens varenummer: | KRL6432E-M-R004-F-T1 |
| Højde - Siddende (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| Funktioner: | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.004 Ohm ±1% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil |
| Beskrivelse: | RES SMD 0.004 OHM 3W 2512 WIDE |
| Sammensætning: | Metal Foil |
| Email: | [email protected] |