Købe KTR03EZPJ394 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±200ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | 0603 |
| Størrelse / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Serie: | KTR |
| Modstand (ohm): | 390k |
| Power (Watts): | 0.1W, 1/10W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 0603 (1608 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 155°C |
| Producentens varenummer: | KTR03EZPJ394 |
| Højde - Siddende (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| Funktioner: | Automotive AEC-Q200, High Voltage |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 390k Ohm ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film |
| Beskrivelse: | RES SMD 390K OHM 5% 1/10W 0603 |