Købe L225J3K0 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±260ppm/°C |
| Størrelse / Dimension: | 1.126" Dia x 10.500" L (28.60mm x 266.70mm) |
| Serie: | 270 |
| Modstand (ohm): | 3k |
| Power (Watts): | 225W |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Tubular |
| Andre navne: | OHL225J3K0 OHL225J3K0-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 350°C |
| Producentens varenummer: | L225J3K0 |
| Fejlrate: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 3K OHM 5% 225W |