Købe L225J750E med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±260ppm/°C |
| Størrelse / Dimension: | 1.126" Dia x 10.500" L (28.60mm x 266.70mm) |
| Serie: | 270 |
| Modstand (ohm): | 750 |
| Power (Watts): | 225W |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Tubular |
| Andre navne: | OHL225J750E OHL225J750E-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 350°C |
| Producentens varenummer: | L225J750E |
| Fejlrate: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 750 OHM 5% 225W |