Købe LA70Q504 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 650V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 700V |
| Størrelse / Dimension: | 1.000" Dia x 2.874" L (25.40mm x 73.00mm) |
| Serie: | LA70Q |
| Responstid: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Andre navne: | LA70Q50-4 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Bolt Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 11 Weeks |
| Producentens varenummer: | LA70Q504 |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CARTRIDGE 50A 700VAC/650VDC |
| Nuværende vurdering: | 50A |
| klasse: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 100kA |
| Godkendelser: | UR |
| Applikationer: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |