Købe LAR2W391MELC40 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 450V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serie: | LAR |
| Ripple Current: | 1.61A @ 120Hz |
| Andre navne: | 493-3268 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Producentens varenummer: | LAR2W391MELC40 |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 1.575" (40.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 390µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP |
| kapacitans: | 390µF |