Købe LFJ600602CID med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding: | 600V |
|---|---|
| Afslutningsstil: | Box Lug |
| Serie: | LF |
| Andre navne: | LFJ60060-2CID |
| Orientering: | - |
| Antal kredsløb: | 2 |
| Monteringstype: | DIN Rail |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 14 Weeks |
| Producentens varenummer: | LFJ600602CID |
| Sikringstype: | Block |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Sikringsstørrelse: | 1.06" Dia x 2.37" L (26.9mm x 60.3mm) |
| Til brug med / relaterede produkter: | Class J |
| Udvidet beskrivelse: | Fuse Block 60A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Beskrivelse: | FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL |
| Nuværende vurdering: | 60A |
| Kontaktmateriale: | - |
| Kontakt Afslut: | - |
| Email: | [email protected] |