Købe LFR250603CID med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding: | 250V |
|---|---|
| Afslutningsstil: | Box Lug |
| Serie: | LFR |
| Andre navne: | LFR25060-3CID |
| Orientering: | - |
| Antal kredsløb: | 3 |
| Monteringstype: | DIN Rail |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 14 Weeks |
| Producentens varenummer: | LFR250603CID |
| Sikringstype: | Block |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Sikringsstørrelse: | 0.811" Dia x 3" L (20.60mm x 76.20mm) |
| Til brug med / relaterede produkter: | Class R |
| Udvidet beskrivelse: | Fuse Block 60A 250V 3 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Beskrivelse: | FUSE BLOK CART 250V 60A DIN RAIL |
| Nuværende vurdering: | 60A |
| Kontaktmateriale: | - |
| Kontakt Afslut: | - |
| Email: | [email protected] |