Købe LFT600301P med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding: | 600V |
|---|---|
| Afslutningsstil: | Screw Terminal, Pressure Plate |
| Serie: | LFT |
| Orientering: | - |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | DIN Rail |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 14 Weeks |
| Producentens varenummer: | LFT600301P |
| Sikringstype: | Block |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Sikringsstørrelse: | 0.563" Dia x 1.5" L (14.3mm x 38.1mm) |
| Til brug med / relaterede produkter: | Class T |
| Udvidet beskrivelse: | Fuse Block 30A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Beskrivelse: | FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL |
| Nuværende vurdering: | 30A |
| Kontaktmateriale: | - |
| Kontakt Afslut: | - |
| Email: | [email protected] |