Købe LGG2W181MELZ40 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 450V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Serie: | LGG |
| Ripple Current: | 790mA @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - Snap-In |
| Andre navne: | 493-8222 LGG2W181MELZ40-ND |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 23 Weeks |
| Producentens varenummer: | LGG2W181MELZ40 |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 1.654" (42.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 180µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP |
| kapacitans: | 180µF |