Købe LGNW6471MELB45 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 420V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Serie: | LGN |
| Ripple Current: | 1.86A @ 120Hz |
| Andre navne: | 493-8389 LGNW6471MELB45-ND |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 27 Weeks |
| Producentens varenummer: | LGNW6471MELB45 |
| Levetid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 1.850" (47.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 470µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP |
| kapacitans: | 470µF |