Købe LGU1H272MELZ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 50V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Serie: | LGU |
| Ripple Current: | 1.7A @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - Snap-In |
| Andre navne: | 493-7158 LGU1H272MELZ-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 23 Weeks |
| Producentens varenummer: | LGU1H272MELZ |
| Levetid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 1.260" (32.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 2700µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 2700UF 20% 50V SNAP |
| kapacitans: | 2700µF |