Købe LGU2G151MELB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 400V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Serie: | LGU |
| Ripple Current: | 880mA @ 120Hz |
| Andre navne: | 493-2792 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 27 Weeks |
| Producentens varenummer: | LGU2G151MELB |
| Levetid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 0.984" (25.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 150µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP |
| kapacitans: | 150µF |