Købe LL4154-7 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis: | 1V @ 30mA |
|---|---|
| Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max): | 25V |
| Leverandør Device Package: | Mini MELF |
| Fart: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Serie: | - |
| Reverse Recovery Time (trr): | 4ns |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80 |
| Driftstemperatur - Junction: | -65°C ~ 175°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | LL4154-7 |
| Udvidet beskrivelse: | Diode Standard 25V 150mA Surface Mount Mini MELF |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE GEN 25V 150MA MINI MELF |
| Nuværende - Reverse Lækage @ Vr: | 100nA @ 25V |
| Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io): | 150mA |
| Kapacitans @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |