Købe LLS1K182MELA med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 80V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Serie: | LLS |
| Ripple Current: | 2.26A @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - Snap-In |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 18 Weeks |
| Producentens varenummer: | LLS1K182MELA |
| Levetid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 1800µF 80V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1800UF 20% 80V SNAP |
| kapacitans: | 1800µF |