Købe LM10503SQ/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 36-WQFN (6x6) |
| Serie: | PowerWise® |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 36-WFQFN Exposed Pad |
| Andre navne: | 296-40149-2 LM10503SQ/NOPB-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Producentens varenummer: | LM10503SQ/NOPB |
| Udvidet beskrivelse: | Energy Management Unit (EMU) PMIC 36-WQFN (6x6) |
| Beskrivelse: | IC BUCK PMU TRPL 2A 36WQFN |
| Nuværende - Forsyning: | - |
| Applikationer: | Energy Management Unit (EMU) |
| Email: | [email protected] |