Købe LM25037QMTX/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply (Vcc / Vdd): | 5.5 V ~ 75 V |
|---|---|
| Topologi: | Full-Bridge, Half-Bridge, Push-Pull |
| Synkron-ensretter: | No |
| Leverandør Device Package: | 16-TSSOP |
| Serie: | - |
| Serielle grænseflader: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Outputfaser: | 1 |
| Output Configuration: | Positive, Isolation Capable |
| Andre navne: | LM25037QMTX LM25037QMTX-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal udgange: | 1 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | LM25037QMTX/NOPB |
| Fungere: | Step-Up/Step-Down |
| Frequency - Switching: | 200kHz ~ 515kHz |
| Udvidet beskrivelse: | Full-Bridge, Half-Bridge, Push-Pull Regulator Positive, Isolation Capable Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 16-TSSOP |
| Duty Cycle (Max): | 96% |
| Beskrivelse: | IC REG CTRLR MULT TOP 16TSSOP |
| Kontrolfunktioner: | Current Limit, Dead Time Control, Enable, Ramp, Soft Start |
| Ursynkronisering: | No |
| Email: | [email protected] |