Købe LM25056PSQE/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 3 V ~ 17 V |
|---|---|
| Spænding - I / O Lav: | 0.9V |
| Spænding - I / O Høj: | 2.1V |
| Leverandør Device Package: | 24-WQFN (4x5) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfælde: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Andre navne: | 296-40160-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Meter Type: | Single Phase |
| Målefejl: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 7 Weeks |
| Producentens varenummer: | LM25056PSQE/NOPB |
| Indgangsimpedans: | - |
| Udvidet beskrivelse: | Single Phase Meter IC 24-WQFN (4x5) |
| Beskrivelse: | IC PWR MGMT W/PMBUS 24WQFN |
| Nuværende - Forsyning: | 1.7mA |
| Email: | [email protected] |